Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
26 postów 22 komentarze

Z pozycji reakcjonisty

Safo - Komentarze do wydarzeń w Polsce i na świecie. Satyra polityczna.

Śmiertelna choroba Europy. Czas pisać testament.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Europa umiera na chorobę wewnętrzną, nie zewnętrzną. Z zewnętrzna chorobą dała by sobie radę.

Zamach na społeczeństwo, ludzi żyjacych w jakimś europejskim państwie.  100 zabitych, 300 osób rannych. No i co ??? No i nic!
Po prostu był zamach i tylko tyle. Strzelali do ludzi na ulicy, siekli ich maczetami, transportowym busem rozjechano na ulicach kobiety, męzczyzn, dzieci, starszych ludzi  i pewnie ze trzech policjantów. No i co?
No i nic. To Europa. Tak już jest i tak pewnie jeszcze dłuuugo będzie. A moze jeszcze gorzej? Może wyleci pociąg z torów, może samolot się rozbije przed lotniskiem, może dworzec zostanie zaatakowany i znowu będzie uśmierconych ileś set ludzi. No i co? No i nic. Rządy przez to nie padną. Kraje i Państwa będa dalej maszerować z pieśnią na ustach, z kwiatkiem w dłoni i rysować kredkami serduszka pod zdjęciami ofiar. No i co ? No i nic.  Te zamachy, te ofiary nie spowodują upadku Europy. Przynajmniej na razie.
Państwa i rządy europejskie będa dalej trwać  i skamleć, że to barbaria, terroryzm i nie godne człowieka. No i co ? No i nic. Nic się nie zmieni. Nachodżccy jak przybywali, tak będą przybywać. Pontony są odbierane już u wybrzeży Afryki i przewożone do południowej Europy.  Biznes przerzutu ludzi kwitnie w najlepsze, tylko nie wiemy, kto zgarnia tą wielką kasę z tytułu tego handlu ludżmi, a właściwie handlu niewolnikami - jak onegdaj. No i co? No i nic. Lewacy dalej trolluja swoje "Refugees Welcome", rządy sa skorumpowane i zapraszają tych nachodżcców do siebie, finansują debilne organizacje i fundacje  wspierające potrzebujących "uciekinierów". No i co ? No i nic. Nic sie nie zmienia prócz samopoczucia legalnych i praworządnych obywateli państw europejskich, ktorzy jak zaczadzeni, niezdolni do protestu poddają się tym wszystkim szykanom bojąc się rano iśc po bułki do sklepu. Przynajmniej w niektórych częśćiach kraju. Strefy "no go", juz nikogo nie szokują . Ani polityków ani policji ani samych mieszkańców. Powoli sie przyzwyczajają . A jak mawiał psychiatra Carl Gustav Jung,  człowiek przyzwyczaja się do wszystkiego, jeżeli tylko osiągnie właściwy stopień uległości.
Czy zrobiło na Was jakieś wielkie wrażenie, oburzenie i odruch protestu ostatnie wydarzenie w Barcelonie? Bo na mnie juz nie. Czekałem tylko na szczególy bo to jak film kryminalny.  Zastrzelono zamachowców ale tu nie ma zlituj!!!. Wszak w UE nie obowiazuje kara śmierci więc policja wymierza ją sama nie mogąc liczyc na sądy, ktore skażą tych zabójców na 25 lat,  a po 12 latach wypuszczą na wolnośc, cały czas utrzymując ich z pieniędzy odebranych tym obywatelom, na których oni zrobili zamach. No i co ? No i nic. To jest chore. 
Europa umiera na chorobę wewnętrzną, nie zewnętrzną. Z zewnętrzna chorobą dała by sobie radę stosując zabiegi gorącej kąpieli, wyciskania wrzodów i smarowania odpowiednimi maściami. Tylko że zdrapywanie zewnętrznych krostek nic nie da. Pozostaną blizny. Na razie to tylko swędzi czasem zaboli, jak jest większy strupek ale gangrena jest ciągle  wewnątrz i się rozszerza. Tu trzeba terapii ostrej, silnych środków wymiotnych, może i cięć chirurgicznych, zmiany sposobu życia, diety, rekonwalescencji i odnowy ducha. No i co ? No i nic. Nie ma takich projektów. Brniemy w ten nałóg dalej. On niszczy nasze cialo ale jeszcze się ruszamy i mozemy "zakrzątnąć się koło siebie". Jak długo ? Nikt nie wie - może Bóg? Który: Allach czy Pan Bóg? A może Budda albo Manitou? Jaki by nie był - "Bóg raczy wiedzieć".  Umieramy . Powoli, stopniowo, wszyscy.  Kiedyś umrzemy, jak wszystkie imperia, dawne cywilizacje. Ile to potrwa? 100 lat, a może tylko 30? Trzeba pisać testament dla następnych pokoleń bo czy my im coś zostawimy prócz meczetów i dywaników? 
Nie wiadomo. I ja tego nie wiem - jakem Smentek, ziemianin w Prusach Królewskich, choć ubogi. Amen.

KOMENTARZE

 • Poland Refuses to Take Any Muslim Migrants After Latest Terror Attacks
  http://media.breitbart.com/media/2017/08/GettyImages-496715942-1-640x480.jpg

  The head of the Polish National Security Office has announced that the country will not be taking in Muslim migrants after the latest terror attacks in Spain saying poorly integrated Muslim communities allow terrorism to fester.
  Paweł Soloch, head of the Polish National Security Office, made the comments in reaction to the recent terror attacks in Barcelona and Cambrils last week. “We are convinced by the latest attacks that there is a natural base for terrorists where a large number of poorly integrated Muslims live,” Soloch said according to Austrian newspaper Kronen Zeitung.

  “I see a growing number of Muslim refugees and a surge of terrorism,” Soloch said and added that there was evidence of a potential migrant wave headed for Poland.

  The comments from the security office chief are in line with the general sentiment expressed by other nations in the Visegrád Group – Hungary, Czech Republic, and Slovakia – who have all resisted the redistribution of migrants by the European Union.

  Polish Prime Minister Beata Szydło made similar comments in 2016 when she said: “I see no possibility that refugees will come to Poland.”


  http://www.breitbart.com/london/2017/08/24/poland-refuses-take-muslim-migrants-latest-terror-attacks/
 • $
  //Czy zrobiło na Was jakieś wielkie wrażenie, oburzenie i odruch protestu ostatnie wydarzenie w Barcelonie? Bo na mnie juz nie.//

  No bo też kochany co my możemy.Mamy to czas na jakieś zamachy w Barcelonie?
  Dajmy na to ja:od dwóch dób oglądam 25-godzinny sensacyjny serial,więc trudno mi się oderwać.Tym sposobem środa i czwartek były zajęte.Zaś jutro przed południem idę do fryzjera.Czasy są tak podłe że do fryzjera trzeba się zapisywać i właśnie jutro jest moja kolejka.Nie mogę przepuścić-to chyba zrozumiałe.A po południu tradycyjnie jak w każdy ostatni piątek miesiąca idę z przyjaciółmi na obiadokolacje.więc piątek jako dzień zbawiania ludzkości raczej też odpada.Co przyniosą dni następne tego nie wiem.Zamierzam bowiem rozeznać nurtujący mnie problem "rozjaśniania odbytu".Przyszła mi onegdaj na poczte reklama gabinetu kosmetycznego która wśród mnogości usług oferowała "laserowe wybielanie odbytu" za 500 zł.Początkowo przyszło mi do głowy że to jacyś zboczeńcy ale-nie.Patrze i widze że normalne https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybielanie_analne
  Więcej;szanującemu się Europejczykowi z ciemną dupą po prostu nijak.No nie wypada.Niestety ździebko przeraża mnie ten laser i to muszę wyjaśnić.

  // rządy sa skorumpowane i zapraszają tych nachodżcców //

  to przez skorumpowane rządy? tak sądzisz? co za ulga! więc to ONI! Swołocze!
 • @ikulalibal 20:54:56
  "laserowe wybielanie odbytu" . Dobre ale może jednak chodziło o wybielanie zębów?! W Austrii to ostatnie jest obowiązkowe. Na szczęście odbyt na razie zostawili w spokoju:-)
 • Proces Georgesa Bensoussana albo śmiertelna choroba Europy
  8 marca paryski sąd uniewinnił francuskiego historyka Georges’a Bensoussana z zarzutu nawoływania do dyskryminacji i nienawiści rasowej muzułmanów. Redakcja paryskiego tygodnika to uniewinnienie nazwała „przejaśnieniem na horyzoncie wolności słowa". Jest to przejaśnienie bardzo względne. Wyrok w pierwszym procesie o ujawnianie istnienia szeroko rozpowszechnionego antysemityzmu we Francji jest mniej istotny niż to, że można za to ujawnianie trafić pod sąd na skutek doniesienia organizacji, które pod płaszczykiem antyrasizmu starają się zakazać wszelkiej krytyki muzułmanów.

  25 stycznia aż do późnej nocy trwała rozprawa w paryskim sądzie. 12 godzin obrad poświęcone było rozważaniu winy francuskiego historyka, Georgesa
  Bensoussana. Ścigany jest on z oskarżenia publicznego z powodu podejrzenia o przestępstwo zadenuncjowane przez CCIF – Kolektyw przeciw Islamofobii we Francji. Do CCIF dołączyły się inne organizacje i stowarzyszenia „obrony praw człowieka”.


  http://www.listyznaszegosadu.pl/notatki/proces-georgesa-bensoussana-albo-smiertelna-choroba-europy
 • Europa umiera na chorobę wewnętrzną nie zewnętrzną.
  Oczywiście żyjący z arytmią w systemie serca mogą pisać testament.

  Silnik samochodu pozbawiony jednego cyklu w systemie nic nie może:))

  Bez prawdziwej równowagi systemu demokracji, konstytucja na trzy fazy oszukuje: rano w południe, wieczorem i nocą.
 • @Husky 21:54:23
  Francja jest chora i żadna operacja chirurgiczna jej już nie pomoże. Chyba że przeszczep mózgu. Kilka godzin temu rozmawiałem z młodym francuskim naukowcem. Stwierdził, że Europę uratuje sojusz Niemiecko-Francuski, a główną przeszkodą do osiągnięcia pełni szczęśliwości jest polski nacjonalizm. Jemu nawet przeszczep mózgu nie pomoże. Niestety nie jest tam wyjątkiem.
 • @Safo 22:25:18
  Realizm, islamizm i islam: kiedy zaczną się trudne rozmowy?

  Po zamachach w Manchesterze i Londynie brytyjska premie, Theresa May, wezwała do “trudnych i często kłopotliwych rozmów” o źródłach ekstremizmu. W lutym wezwałem, by ci, którzy powstrzymywali się przed uczciwym mówieniem o islamizmie od 9/11, przeprowadzili rachunek sumienia.

  Jak dotąd ani rachunek sumienia, ani te uczciwe rozmowy nie rozpoczęły się, przynajmniej publicznie. Być może jesteśmy w punkcie zwrotnym. Od 9/11 przywódcy w krajach demokratycznych powstrzymywali się przed powiedzeniem publicznie tego, o czym prywatnie wiedzieli, że jest prawdą - o związkach między islamem, islamizmem i terrorem. Robili to z rozmaitych przyczyn, włącznie z pragnieniem nieobrażenia muzułmanów, zyskania poparcia społeczności muzułmańskich dla działań antyterrorystycznych, unikania podsycania wrogości wobec muzułmanów w demokracjach i strachu przed oskarżeniem o islamofobię. Uważano taką politykę za realistyczny wysiłek unikania „zderzenia cywilizacji”, którą próbowały wywołać islamskie organizacje terrorystyczne.

  Donald Trump wygrał częściowo dlatego, że potępił ten rzekomy realizm jako poprawność polityczną w amoku. Niemniej od początku niezdolność Trumpa do mówienia prawdy o czymkolwiek, jego upodobanie do teorii spiskowych i jego flirtowanie z kręgami antymuzułmańskimi wśród jego zwolenników zniszczyły jego wiarygodność jako rzecznika w tej sprawie. Musimy szukać innych przywódców politycznych – jak i pisarzy, i intelektualistów - którzy mieli i mają odwagę narazić się na oskarżenia o islamofobię i mówić inteligentnie i z niuansami o religii islamu i praktyce terroru. Trzy zamachy w Wielkiej Brytanii tej wiosny doprowadziły premier May do oświadczenia, że „choć w ostatnich latach uczyniliśmy znaczne postępy, nadal – szczerze mówiąc – istnieje w naszym kraju zbyt dużo tolerancji dla ekstremizmu. Musimy więc być znacznie bardziej zdecydowani w identyfikowaniu go i stłumieniu w całym sektorze publicznym i w całym społeczeństwie. Będzie to wymagało trudnych i często kłopotliwych rozmów”. Dodała, że „pokonanie tej ideologii”, której nie nazwała po imieniu, „jest jednym z największych wyzwań naszych czasów”.

  Jak pisał francuski autor, Pascal Bruckner, w niedawnym eseju Un racisme imaginaire: La querelle de’Islamophobie (Wyimaginowany rasizm: Spór o islamofobię), aby to się zdarzyło, krytyka islamu lub islamu jako doktryny religijnej powinna być uważana za równie uprawnioną, jak krytyka i interpretacja każdej innej religii jest uważana na Zachodzie od czasów Oświecenia. Koszmar niedawnych zamachów i to, że terroryzm islamski jest zbierającym żniwo śmierci faktem na całym świecie od lat 1990., może wreszcie przekona przywódców w krajach demokratycznych, by słuchali głosów krytyki, które uprzednio ignorowali.


  http://www.listyznaszegosadu.pl/nowy-ateizm-i-krytyka-religii/realizm-islamizm-i-islam-kiedy-zaczna-sie-trudne-rozmowy
 • @Husky 23:55:47
  Wydarzenia z 9/11 były rok przed "zamachem" planowane przez rodzinę Rockefellerów i innych iluminatów. Zrzucenie winy na Afganistan było potrzebne by USA mogło wkroczyć na tereny bliskiego wschodu. Przez Afganistan miał przebiegać jeden z największych rurociągów z ropą na Bliskim Wschodzie. Zalew islamem Europy to też wyczyn tej samej sekty, która chce doprowadzić do nowego porządku świata (jeden rząd, jedna religia).
 • @Safo 22:25:18
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/lekarz-uchodzcy-maszewski-sxc3.jpg

  SZOK! Niemcy robią eksperymenty na ludziach. Podają hormon, aby byli milsi dla uchodźców! Choć brzmi to nieprawdopodobnie, naukowcy ze szpitala uniwersyteckiego będącego częścią jednej z największych niemieckich wyższych uczelni - Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn prowadzą badania nad możliwością zwalczania ksenofobii i niechęci wobec imigrantów przy pomocy... terapii hormonalnej. Wyniki badań zostały już opublikowane na łamach „Proceedings of the National Academy of Sciences”. Grupa naukowców z Bonn badała, w jaki sposób można zmniejszyć u ludzi przejawy ksenofobii, a wzmocnić altruizm. Badacze doszli do wniosku, że znacznie wpływa na to odpowiednie wykorzystanie hormonu oksytocyny. Terapia hormonalna znacznie zwiększa ich zdaniem chęć oddawania pieniędzy potrzebującym, w tym w szczególności imigrantom i uchodźcom nawet u osób, które początkowo deklarowały się z krytycznego, bądź zdecydowanie sceptycznego stosunku do imigrantów. Szczegóły szokującego eksperymentu opisuje branżowy serwis sciencedaily.com. Okazuje się, że naukowcy z Bonn rozważali, czy odpowiednia dawka oksytocyny może przyczynić się do akceptacji imigrantów przez społeczeństwo. Przeprowadzono nawet w tym celu eksperyment. Badanym podano hormon sztucznej oksytocyny, a następnie obserwowano ich reakcję. Jak informuje portal swiato-podglad.pl eksperyment został przeprowadzony na 138 uczestnikach narodowości niemieckiej. Jak wyglądało całe badanie? Początkowo uczestnicy musieli wysłuchać serii historii dotyczących osób potrzebujących. W tym czasie na ekranach monitorów wyświetlano im informacje na temat potrzeb poszczególnych osób oraz zdjęcia potrzebujących. Połowa potrzebujących była ubogimi Niemcami, natomiast resztę stanowili imigranci i uchodźcy. Historie były dość ogólne. Badanych informowano na przykład, że widoczna na zdjęciu osoba potrzebuje konkretnej sumy pieniędzy, aby kupić jedzenie. Każdy z uczestników eksperymentu miał do dyspozycji 50 euro, które mógł przekazać potrzebującym, lub zachować dla siebie, jeśli nie zdecydowałby się wesprzeć żadnej z ukazywanych na zdjęciach osób. Eksperyment podzielono na dwie części. W pierwszej z nich uczestnicy badania zdecydowali się na przekazanie o 20% więcej pieniędzy imigrantom, niż widocznym na zdjęciach biednym Niemcom. Badani wypełniali również ankiety dotyczące swoich przekonań i postaw wobec kryzysu migracyjnego i uchodźców. W drugiej części badania, jego uczestników podzielono na dwie grupy. Pierwszej zaaplikowano dawkę oksytocyny (hormon podawano w postaci aerozolu wstrzykiwanego do nosa). Druga grupa otrzymała jedynie placebo. Następnie wszyscy uczestnicy badania, ponownie mieli za zadanie zapoznać się z historiami potrzebujących i zdecydować o ewentualnym przekazaniu konkretnym osobom pieniędzy. Jak informuje sciencedaily.com okazało się, że grupa osób, której podano oksytocynę była zdecydowanie bardziej hojna. Naukowcy przyjęli założenie, że podanie oksytocyny przyczyniło się do zwiększenia hojności badanych, jednak niemożliwe było wywołanie wśród uczestników badania konkretnych uczuć i zachowań. Wobec takich wyników badań, grupa naukowców postanowiła rozszerzyć swój eksperyment. Następna grupa uczestników badania, poza wysłuchaniem historii potrzebujących i oglądaniem zdjęć, otrzymywała także dodatkowo informację na temat tego, ile pieniędzy danemu potrzebującemu przekazały badane wcześniej osoby. Schemat badania był identyczny, jak poprzednio, a uczestników również podzielono na grupy i tylko jednej podano hormon oksytocyny.

  Wyniki wprawiają w osłupienie!
  Okazuje się, że nawet te osoby, które początkowo w ankiecie określały się, jako negatywnie nastawione do imigrantów, ostatecznie decydowały się na przekazanie właśnie imigrantom o 74% więcej pieniędzy niż uczestnicy pierwszej fazy eksperymentu. Naukowcy uznali zatem, że postawa innych, zwłaszcza naszych bliskich czy znajomych, odpowiednio połączona z podaniem hormonu oksytocyny ma ogromny wpływ na nastawienie wobec imigrantów oraz chęć dzielenia się pieniędzmi z potrzebującymi. Oksytocyna to hormon, który uwalnia się do krwi i mózgu u ssaków w trakcie porodu. To właśnie oksytocyna odpowiada m.in. za stymulację produkcji mleka u matek i potocznie określany jest mianem „hormonu przytulania”. Lekarze dowodzą, że to oksytocyna znacząco wpływa na więź matki z dzieckiem, a także może wpływać na budowanie relacji międzyludzkich. Portal niezalezna.pl dotarł do pełnej treści raportu z badania. Można się z nim zapoznać w języku angielskim:


  http://www.pnas.org/content/early/2017/08/08/1705853114.full

  Wkrótce na naszych łamach podamy więcej informacji na temat szokujących eksperymentów niemieckich naukowców oraz bardziej szczegółowo omówimy wyniki badań z Bonn.

  Źródło: sciencedaily.com
  Ps...Szykują sobie niewolników 21 wieku...i później podają takie rzeczy w szczepionkach niby na grypę i po robocie...mamy nowy rodzaj niewolnictwa.....wiecznie zadowolonego niewolnika, który nie reaguje na nic, jest wyprany z uczuć..o to im chodzi, żeby zrobić z nas ZOMBI. Chyba czują, że dziedzictwo doktora sturmbannfuehrera Mengele zobowiązuje. Zachodnie społeczeństwa już przeszły terapię hormonalną przez obcięcie jaj. Tym razem eksperymentują na razie na swoich. Przytulanie uchodźcy jest bardzo ważne szczególnie gdy wsiada do kradzionego samochodu albo jak biega po ulicy z nożem. Laktacja też, bo trzeba islamów karmić niemieckim mlekiem. Widać, że Makrela też brała udział w eksperymencie. W Niemczech nadchodzi komuna? Władze konfiskują własność obywateli i przekazują ją imigrantom. Przecież Jewropa zachodnia zaakceptowała ciapatych, tylko ciapaci nie zaakceptowali białych wałachów, którym naukowcy ucięli jaja, ale jaja i to jest ta zachodnia lewacka jewropejska cywilizacja. Zaraz pewnie zaczną dodawać oksytocynę do wodociągów, puszczając na okrągło agitkę w telewizji o biednych murzyniątkach. Czy ktoś badając wodę pitną spotkał się z takimi hormonami jak estrogen czy testosteron?Ilość zchłopionych kobiet i zdziewiczałych mężczyzn powinna chyba na to wskazywać. No nie? Lidl, Kaufland prowadzi eksterminację Polaków pakując do produktów żywnościowych śmiecie z odpadów fosforowych, głównie do cukru, do chemii gospodarczej oraz do płynów które zmniejszają ph wody. Wykryty w żywności ortofosforan sodu to nadciśnienie, rak skory, rak żołądka, pękające żyły i krwawienia. Podsumowując skraca życie o 5-6 lat.
 • @Husky
  A nie pracują nad hormonem jak lewaka zamienić w kozę ? Toż to dopiero byłoby osiągnięcie, i to na miarę obecnych czasów ......A teraz na poważnie. To są początki projektu wyhodowania spolegliwej tłuszczy, którą można sterować i wykorzystywać do własnych celów. Działania haniebne i cały cywilizowany świat powinien "opluć" te niemieckie działania. Od dzisiaj bacznie czytam wszystkie etykiety na produktach żywnościowych i nie kupuję niemieckich.....cholera wie, czy na rynek polski nie dodają do żywności oksytocyny. Co do najeźdźców muzułmańskich to mam tak wyrobiony pogląd, że nawet dawka hormonu jak dla słonia,, nie jest w stanie tego zmienić, ale będąc już babcią, żadne laktacje nie są mi już potrzebne do szczęścia....a tak na poważnie to taka niepotrzebna ingerencja hormonalna w organizm, jest szkodliwa i może wpływać na zwiększenie prawdopodobieństwa zachorowań na raka.
 • @Husky 20:13:21
  "Nie będziemy walczyć z wami u nas...przybędziemy do was...miliony bojowników w imię Allaha będzie was szlachtować w waszych miastach,na waszych ulicach i w waszych domach,a wasze kobiety będą rodzić wiele islamskich dzieci..."..To tekst odezwy przywódców tzw. państwa islamskiego do Europejczyków sprzed co najmniej 5-6 lat,a więc na długo przed inwazją zastępów islamistów zaproszonych przez kanclerz Merkel, która otworzyła granice UE i Niemiec dla islamskiej armii złożonej z setek tysięcy gotowych na poświęcenie życia w walce o islamizację Europy ... Obecnie co podkreśla Gadowski islamiści nie są jeszcze gotowi na walkę w Polsce, ale to może się w każdej chwili zmienić,gdy dostaną rozkaz islamizacji naszego kraju i ukarania Polaków za nieprzejednaną wolę obrony Chrześcijaństwa i naszych wartości ...przypuszczam, że przed wyborami w Polsce dojdzie do ataków terrorystycznych w celu doprowadzenia do zmiany władzy...a wówczas targowicka dzicz nie wiedzieć dlaczego zwana totalną oPOzycją otworzy nasze granice dla miliona bojowników państwa islamskiego.... Wojna cywilizacyjna już dawno się rozpoczęła...dlatego musimy bez względu na tego konsekwencje bronić naszej suwerenności ,by Polska stała się na powrót opoką Chrześcijaństwa i wolności nawet za cenę wykluczenia naszego kraju z UE, bowiem cena tego będzie nieporównywalnie mniejsza od utraty niepodległości i możliwości stanowienia o sobie we własnym kraju z armią gotowych na wszystko islamskich terrorystów...
 • @Husky
  Tymczasem w Warszawie otwarto pierwszy sklep halal dla muzułmanów za 5 lat Warszawa jak Paryż, etc..
 • @Husky 20:13:21
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Abu-Ramadan-libijski-duchowny.jpg
  Muzułmański duchowny nawoływał do zniszczenia Szwajcarów, a ci mu płacili. Za swe modły o zagładę dostał ponad 600 tys. dolarów pomocy socjalnej! Libijski imigrant i duchowny, który nawoływał do zniszczenia chrześcijan, żydów, Hindusów i Rosjan dostał w ciągu 13 lat ponad 620 tys. dolarów zasiłków od pomocy społecznej informuje Russia Today. Russia Today rozmawiała z Georgem Häslerem producentem telewizyjnym programu „Rundschau”, który wraz z gazetą „Tages Anzeiger” prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie działania w Szwajcarii pochodzącego z Libii imama. Producent i gazeta ustalili, iż w ciągu 13 lat muzułmański duchowny pobrał ponad 600 tys franków zasiłków społecznych. Szwajcarska stacja telewizyjna SRF nagrała i udostępniła fragmenty modłów jakie Rabu Amadan odprawiał w meczecie: O Allahu, proszę cię o zniszczenie żydów, Chrześcijan, Hindusów, Rosjan i szyitów. Boże proszę cię o zniszczenie ich wszystkich i przywrócenie islamowi dawnej chwały. Dziennikarze, którzy przeprowadzili śledztwo w sprawie duchownego ustalili, że przez 19 lat nie nauczył się ani niemieckiego, ani francuskiego. Tym samym nie mógł znaleźć żadnej pracy. A skoro nie miał pracy, to należał mu się zasiłek. Abu Ramadan przybył do Szwajcarii w 1998 roku gdzie uzyskał azyl. Duchowny twierdził, że musiał uciekać ze swojego kraju z powodu prześladowań jakie spotkały go za szerzenie propagandy Bractwa Muzułmańskiego. Mając status uchodźcy i prawo pobytu Ramadan praktycznie nigdy nie podjął żadnej pracy. Odprawiał jedynie modły w miasteczku Biel i Neuchâtel. Pojawiał się też w programach religijnych libijskiej stacji Tanaush TV. Od 2004 roku przebywa na zasiłku. Dziennikarze twierdzą, iż mają jego zdjęcia z pobytu w luksusowych hotelach, w których przebywał, gdy towarzyszył pielgrzymom w drodze do Mekki. Islamski duchowny broni się i twierdzi, że respektuje inne religie W oświadczeniu dla „Tages Anzeiger” napisał: Miłość, tolerancja, szczodrobliwość są mym drogowskazem w relacjach z muzułmanami i nie-muzułmanami. Tymczasem z nagrań udostępnionych przez szwajcarską telewizję wynika iż według imama „każdy kto zaprzyjaźnia się z niewiernym będzie przeklęty, aż do Dnia Sądu Ostatecznego”. Władze Szwajcarii wszczęły dochodzenia w sprawie duchownego. Szefowie departamentu pomocy społecznej kantonu, w którym mieszka Abu Ramadan wzywają do deportowania go.
 • @Husky 20:13:21
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/emmanuel_macron_wolnosc24pl2.jpg Narcyz. Niebezpieczny psychopata, ofiara pedofilki. Włoski profesor psychiatrii zdiagnozował Emmanuela Macrona. Włoski profesor psychiatrii Adriano Segatori w maju udzielił wywiadu telewizji eRTV, w którym zdiagnozował prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Według niego przywódca Francji to obrzydliwie narcystyczny psychopata, który nigdy nie dojrzał. Jego związek ze straszą o 34 lata Brigitte miał charakter pedofilski. Adriano Segatori w wywiadzie udzielonym w maju telewizji eRTV zdiagnozował Emmanuela Macrona, wówczas jeszcze kandydata na prezydenta Francji. Swą analizę oparł o oficjalnie dostępne biografie Macrona. Według psychiatry Macron w wieku 15 lat padł ofiarą seksualnego wykorzystania ze strony swej o 34 lata starszej nauczycielki. Segatori twierdzi, że przyszłe małżeństwo miało naprawić krzywdy jakich zaznał wskutek gwałtu. Fizyczne i psychologiczne uwiedzenie o miało całkowicie zahamować rozwój osobowościowy Macrona, wówczas 15-letniego ucznia. Przełamanie tabu utwierdziło Macrona w przekonaniu, że nie ma żadnych ograniczeń, że wszystko jest dozwolone. Na to nakłada się poczucie wszechwładzy tak obecne w środowisku wyższych sfer w Amiens, w którym przyszły prezydent Francji się wychowywał. Gdyby ten związek (Emmanuela i Brigitte) miał miejsce w środowisku robotniczym, którym Macron tak bardzo pogardza, to zostałby kompletnie zniszczony i zajęłaby się nim opieka społeczna mówi Adriano Segatori. Brigitte Macron wylądowałaby zaś w więzieniu. To smutna prawda, ale mamy do czynienia z przypadkiem pedofilii. Kiedy raz tabu zostaje przełamane, to każdemu dziecku daje to poczucie wszechwładzy. Paradoksalnie Macron wydaje się całkowicie normalny, ale mamy do czynienia z wielkim narcyzmem mówi dalej psychiatra. Od małego ambicje Macrona nie znały granic. On potrzebuje, by go podziwiano i uwielbiano. To kompensuje mu kompleks niższości. Mamy do czynienia z trzema paradygmatami, które definiują pewien typ osobowości. Pierwszy to przekonanie, że nie ma żadnych ograniczeń. Drugi to noszone od dzieciństwa, a w dorosłości jeszcze bardziej rozwinięte poczucie wszechwładzy. Trzeci to wyjątkowo paskudny narcyzm opowiada profesor. Co dają te trzy paradygmaty? Dają osobowość psychopaty odpowiada psychiatra. Osobowość Macrona idealnie pasuje do definicji psychopaty. Według psychiatry psychopata nie musi być automatycznie dewiantem. Może osiągać wysokie stanowiska w świecie finansów, czy polityki, co stało się właśnie udziałem Macrona. Tym niemniej, tacy psychopaci jak Macron nie radzą sobie z sytuacjami konfrontacji. To widać po tym jak Macron wpada w ataki histerii, gdy nie jest dostatecznie uwielbiany, albo wskazywane są jego wady. Tą histerię charakteryzuje również skłonność do przybierania teatralnych póz, co przypomina nam o fatalnym zbiegu okoliczności związku z nauczycielką, która własnie uczyła go teatru tłumaczy profesor. Psychopacie nie można ufać mówi Segatori. On nie ma żadnych wyrzutów sumienia. Kiedy Macron mówi o biednych, czy robotnikach to obraża ich redukując ich do palaczy i alkoholików. Kiedy Macron zohydza kobiety lekceważąc je jako głupie ignorantki, to widzimy jak mamy do czynienia z zachowaniem doskonale opisanym przez wybitnego francuskiego psychoanalityka Jacquesa Lacana. Według profesora Macron często nie chce mówić tego, co mówi, ale podświadomość mu te słowa narzuca, bo on wierzy w to co mówi. Prezydent Francji broni się i modyfikuje sens swych wypowiedzi, ale nie odczuwa przy tym żadnych wyrzutów sumienia, żadnego żalu, bo nigdy nie czuje się winny. Co jest niebezpiecznego w takim charakterze? pyta profesor Segatori. Nie ma wątpliwości, że taki psychopata jak Macron jest szczególnie niebezpieczny. Profesor cytuje pewnego amerykańskiego badacza, który zajmował się analizowaniem zaburzeń osobowości wśród członków amerykańskich elit: „Seryjni mordercy niszczą rodziny, podczas gdy psychopaci na wysokich stanowiskach politycznych rujnują gospodarkę i społeczeństwo.” Dlaczego Macron jest niebezpieczny? pyta profesor i odpowiada: Jak każdy psychopata Macron ma osobie wielkie mniemanie. Po drugie Macron nie znosi Francji i nie walczy o interesy Francuzów. Po trzecie Macron ogromnie uwielbia siebie i walczy tylko o to by chronić swą wrażliwą osobowość. Według profesora jedyny związek jaki Macron może mieć z kobietami, to relacja jak z mamką. Wrażliwość Macrona jest bardzo niebezpieczna, bo jak każdy psychopata dba on tylko o siebie, a innych używa jako narzędzi do własnego wyniesienia.

  https://youtu.be/NNDgsw39m9s

  Ps..15-latek może być uwiedziony przez kobietę ok. 50-tki…. ale 27-latek żeniący się z kobietą po 60-tce to gerontofilia. Zresztą Macron to kryptopedał a babcia pedofilka to tylko zasłona dymna.
 • @Husky 20:13:21
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/imigranci_wolnosc24.jpg

  Po jednej zdecydowanej interwencji włoskie MSW odpuszcza uchodźcom! Nikt ich już nie wyrzuci z nielegalnie zajmowanego mieszkania na bruk! Migranci i uchodźcy we Włoszech nie będą więcej wyrzucani z nielegalnie zajmowanych budynków, jeśli wcześniej nie zostanie im zagwarantowane inne miejsce zamieszkania – postanowiło MSW w Rzymie zapowiadając zmianę zasad postępowania w takich przypadkach. Decyzja może mieć związek ze zdecydowaną interwencją włoskich służb, której dokonał kilka dni temu w stolicy. Zgodnie z nowym rozporządzeniem, o którym informują w sobotę media, dach nad głową będzie zapewniany tym migrantom, którzy mają prawo do opieki i ubiegania się o azyl. Decyzja ta została podjęta po tym, gdy w Rzymie doszło w czwartek do poważnych starć między policją a kilkuset uchodźcami, głównie z Erytrei i Etiopii, których siłą eksmitowano z nieużytkowanego budynku koło dworca Termini. Imigranci z Erytrei i Etiopii okupowali w centrum Rzymu plac Niepodległości i budynek przy ul. Curtatone. Włoskie media podają, że mieszkało tam kilkaset osób, na placu natomiast było około setki koczowników.

  Na znak protestu przeciwko wyrzuceniu z biurowca migranci koczowali kilka dni na placu, a gdy policjanci podjęli próbę ich usunięcia stamtąd, zaatakowali ich. Funkcjonariusze odpowiedzieli użyciem armatek wodnych. Komenda Główna Policji poinformowała, że przeprowadzenie interwencji było konieczne. Według mediów w czasie zamieszek doszło do użycia siły po obu stronach. Aresztowano czterech migrantów, którzy atakowali policjantów. Wiele kościelnych i humanitarnych organizacji stanęło w obronie wyrzuconych ludzi, wśród których są kobiety i dzieci. Dziennik „La Repubblica” podkreśla, że decyzja MSW zabraniająca przeprowadzania eksmisji w przypadku braku miejsc zastępczych dla migrantów to próba znalezienia równowagi między poszanowaniem praworządności i ochroną tych, którzy nie mają dachu nad głową. Rozporządzenie ma zostać wysłane w najbliższych dniach do władz lokalnych w całym kraju. Na sobotę zapowiedziano w Rzymie marsz protestacyjny przeciwko eksmisji z budynku koło dworca. Mają w nim wziąć udział niektórzy z wyrzuconych stamtąd migrantów oraz działacze ruchów i organizacji społecznych, upominający się o ich prawa. Na przebiegiem manifestacji będą czuwać wzmocnione patrole sił porządkowych.

  Źródło: wolnosc24.pl
 • @Husky 20:13:21
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/rodzina.jpg

  To się dzieje w Wielkiej Brytanii. Państwo funduje imigrantom hotele, a dziewięciosobowa brytyjska rodzina musi mieszkać w namiocie! W Wielkiej Brytanii nie wszyscy dostają mieszkanie za darmo. Niedawno dach nad głową straciła 9-osobowa rodzina, która została zmuszona, aby zamieszkać w namiocie w cudzym ogrodzie. Wielka Brytania wie, jak zadbać o imigrantów, jednak nie zawsze potrafi zapewnić godne życie własnym obywatelom. 26 – letni Gareth Agius i jego 9-osobowa rodzina zostali zmuszeni, aby zamieszkać w 5-osobowym namiocie na cudzym ogródku, po tym jak zostali eksmitowani ze swojego domu w miejscowości Hull. W tym samym czasie brytyjskie władze przeznaczyły 28 tysięcy funtów na utrzymanie syryjskiej rodziny, która zamieszkała w hotelu Staffordshire County. Według miejscowych przepisów, urzędnicy nie mogą bowiem wynająć prywatnej nieruchomości, w której mogliby zakwaterować imigrantów. Przez to zmuszeni są wynajmować hotel. Szkoda, że prawo to nie dotyczy również Brytyjczyków…Mężczyzna, który obecnie pracuje u swojego wujka w firmie dystrybującej gazowane napoje twierdzi, że jest u kresu wytrzymałości, nigdy nie sądził bowiem, że znajdzie się kiedyś w tak desperckiej sytuacji.
  „Żyjemy teraz w 5-osobowym namiocie na ogródku u matki mojej partnerki w Bilton Grange” – żalił się mężczyzna – „Muszę przyznać, że popełniliśmy błędy, a system jest bardzo skomplikowany i mylący, ale to nie znaczy, że zasłużyliśmy, aby żyć w ten sposób”. Agius nie jest biologicznym ojcem siedmiorga dzieci, jednak stwierdził, że odkąd poznał panią Hooper, traktuje je jak swoje własne. Dzieci są w wieku między 9 a 18 lat. Najstarsze z nich mieszka w domu z babcią, jednak reszta musi mieścić się w tym niewielkim namiocie. Jak większość bezdomnych, Gareth i jego rodzina czują się porzuceni. „Służby socjalne nie interesują się nami i czujemy się zapomniani” – powiedział -„Jestem na skraju wytrzymałości”. „Byłem na złej drodze, zanim poznałem Kay, paliłem zioło, ale ona mi pomogła, wtedy postanowiłem, że będę dobrym ojcem dla jej dzieci.” wspomina Agius. Mężczyzna powiedział, że jego partnerka korzystała ze wsparcia socjalnego, kiedy poznał ją 7 lat temu, jednak miał nadzieję, że uda im się osiągnąć moment, w którym nie będą już go potrzebować. ” Mieszkając w Bransholme otrzymywaliśmy dodatek mieszkaniowy w wysokości 80 funtów tygodniowo, ale niedługo potem przydzielono nam mieszkanie komunalne w Gipsyville w zachodnim Hull, którego według mnie wcale nie potrzebowaliśmy, a które kosztowało nas 180 funtów” – opowiada mężczyzna – „Kiedy tygodniowa opłata za mieszkanie wynosiła 80 funtów, pokrywało ją wsparcie socjalne, ale kiedy zamieszkaliśmy w nowym mieszkaniu komunalnym popadliśmy w dług.”
  Para, która nie była w stanie opłacić tak wysokiego czynszu musiała ponownie zmienić miejsce zamieszkania. Tym razem rodzinie przydzielono zakwaterowanie w domu tymczasowym w Princes Avenue.
  „To było straszne miejsce, gdzie roiło się od mysz” wspomina Agius – „ ostatecznie wylądowaliśmy w połnocnym Bransholme, gdzie spędziliśmy prawie pięć lat.” Jednak w pewnym momencie wszystko zaczęło się układać – „Dotarliśmy do punktu, w którym dzieci były dobrze wychowane, a ja miałem pracę. Czułem, że osiągam cele jakie sobie wyznaczyłem. Ustatkowałem się i byliśmy bardzo szczęśliwi” przyznaje Gareth. Rodzina nie zdawała sobie jednak sprawy, że spółdzielnia mieszkaniowa nie złożyła wniosku o zwolnienie ich z dodatku mieszkaniowego i dług narastał. „Pewnego dnia powiedziano mi, że jestem dłużny 6 tysięcy funtów i zagrożono mi eksmisją.” wspomina mężczyzna. „Zacząłem pracować u wujka i zdołałem jakoś zmniejszyć dług do 2 tysięcy funtów, ale oni chcieli pieniędzy jeszcze szybciej”. Agius powiedział, że zażądano od niego 400 funtów tygodniowo, ale on zarabiał jedynie 270 – „skontaktowałem się z nimi i poprosiłem o pomoc” wspomina. „Trwało już jednak śledztwo w tej sprawie i powiedziano nam, że jesteśmy bezdomni, ale z własnego wyboru, bo nie płaciliśmy zaległości. Byłem zdruzgotany”. Rodzina usłyszała, że ma się wynieść z domu w Greenwich Avenue w ciągu tygodnia „Otrzymaliśmy wniosek mieszkaniowy od pana Aigusa, jednak nie został on złożony bez wymaganych dokumentów uzupełniających” – stwierdził rzecznik rady miasta Hull. – „kontaktowaliśmy się z nim wcześniej, aby go o tym poinformować i wytłumaczyć, że bez tego wniosek nie może być dalej rozpatrywany.” Jednak rada miasta poinformowała, że wciąż istnieją dostępne opcję dla rodziny Agiusa. „Wzywamy pana Agiusa, aby skontaktował się z nami w możliwie najkrótszym czasie. Pomożemy mu wypełnić i przesłać formularz we właściwy sposób, a następnie poinformujemy go o dostępnych opcjach”.

  Źródło: Daily Mail


  http://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2017/08/11/1614437192531622845/636x382_MP4_1614437192531622845.mp4
 • @Husky 20:13:21
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/stary-port-marsylia1.jpg

  Kolejny atak terroru? Nożownik zaatakował w Marsylii. Trzy osoby ranne. Sprawca zatrzymany. Trzy osoby zostały ranne w ataku nożownika w Marsylii. Napastnik został zatrzymany. Według francuskiego Le Point sprawca ataku w Marsylii jest chory psychicznie. To kolejny tak za pomocą noża, czy innego ostrego narzędzia do jakiego doszło w ciągu ostatniej doby. W Warszawie Palestyńczyk Ibrahim H. z Izraela uzbrojony w nóż i pistolet zaatakował policjantów. Jeden funkcjonariusz został ranny. Sprawcę aresztowano.
 • @Husky
  Włochy: Polka brutalnie zgwałcona przez imigrantów. Jej mąż dotkliwie pobity. Policja szuka czterech Afrykańczyków!
  Przez AAP - 26 sierpnia 2017 W nocy we włoskim Rimini doszło do tragedii. Podczas spaceru po plaży zgwałcona została Polka. Policja szuka czterech napastników z północnej Afryki. Nasza rodaczka wraz z mężem wybrała się późnym wieczorem na plażę. Para została zaatakowana przez czterech imigrantów, którzy najpierw dotkliwie pobili mężczyznę, a później na jego oczach dokonali wielokrotnego gwałtu na jego żonie. Dramat trwał do samego rana. Po ucieczce zwyrodnialców ofiary zdołały powiadomić policję. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Policja zadeklarowała, że zrobi wszystko, aby ująć sprawców. Funkcjonariusze proszą mieszkańców, żeby ci przekazywali wszelkie cenne informacje na temat horroru, jaki rozegrał się w nocy. Władze Rimini wyraziły swoje ubolewanie i przekazały Polakom wyrazy współczucia. Zapewniły jednocześnie, że otoczą ich opieką i postarają się nieść każdą możliwą pomoc.

  Źródło: tvp.info.pl
 • @Husky 20:13:21
  Za rok,-góra 2-Unię dopadnie następny kryzys i to już będzie Unii -OSTATNI-kryzys...Grecji, Hiszpanii, Irlandii- najbardziej i całej strefie monetarnej euro-kończy się kasa -pożyczona w 2013 roku. polska pożyczyła-chyba na wieczne oddanie 6.27 miliarda euro,łącznie fundusz ratunkowy wyniósł ponad 340 miliardów euro. Bez cudzej kasy EU-nie pociągnie dłużej....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 752 komentarze: 24737
 • I.C
  posty: 126 komentarze: 199