Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
26 postów 22 komentarze

Z pozycji reakcjonisty

Safo - Komentarze do wydarzeń w Polsce i na świecie. Satyra polityczna.

Kocham Grupę Bilderberg!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kocham grupę Bilderberg. Naprawdę. Kocham ich za to, że jako jedyni nie kłamią, a to już we współczesnym świecie jest nie byle jaką wartością.

Kocham grupę Bilderberg. Naprawdę. Kocham ich za to, że jako jedyni nie kłamią, a to już we współczesnym świecie jest nie byle jaką wartością. Bilderberg nie ściemia, nie wciska ludowi farmazonów o "demokracji" - przy okazji polewając ich wodą z policyjnych sikawek. Słowo "demokracja" ująłem w cudzysłów, ponieważ pomimo ustanowienia osobistej nagrody dla osoby, która pierwsza udowodni mi niezbicie istnienie kiedykolwiek i gdziekolwiek czegoś takiego, jak rządy ludu - nikt się nie zgłosił. Nie chodzi mi przy tym o nazwę. Tak mogę nazwać swojego kota, który z demokracją ma niewiele wspólnego. Właściciele kotów dobrze wiedzą, co mam na myśli.
Grupa Bilderberg postrzegana za rząd światowy, oficjalnie jest - jak już powszechnie wiadomo - czymś w rodzaju klubu, think thanku lub zakonu, który zbiera się raz do roku (w tym roku dwa razy) i dyskutuje o geopolityce, a dokładniej o globalizacji i nowym porządku świata. Tak przynajmniej uważają zwolennicy teorii spiskowej czyli ludzie  normalni, bo historia naszego globu, to wyłącznie historia spisków. Czy Bilderberg jest faktycznie rządem światowym - trudno powiedzieć. Może jest tylko organem wykonawczym potężniejszych decydentów. To zresztą mniej istotne. Ważniejsze jest to, że po każdym spotkaniu grupy, na świecie sprawy zaczynają nabierać tempa. Ubiegłoroczne spotkanie w Tyrolu sądząc po profesji zaproszonych gości, poświęcone było m.in. internetowi. No i na rynku pojawił się Windows 10 z wyszukiwarką Edge. I tak dobrze, że nie Edge of tomorrow. W tym znaczeniu Win 10 ma zmonopilizować globalną sieć i Schlusswagen, jak mawiał mój śp. Dziadek czyli koniec, po zawodach. Ruszyli także na Europę uciekinierzy, teraz nazywami wdzięcznie emigrantami. Jak się będzie ich nazywać jutro? I ta knsekwencja, skuteczność i profesjonalność, to kolejne przyczynki mojego miłowania Bilderberg-a. 
Po trzecie, grupa zna swoją wartość, ma wyostrzone poczucie hierarchi społecznej i oszczędności. Jej spotkania organizowane są ostatnio w miejscach położonych obok miejsc spotkań oficjalnych bonzów. W ubr. Bilderberg miał swój szczyt w Telfs-Buchen, kilkadziesiąt kilometrów od zamku-hotelu Elmau w Bawarii, w którym spotkali się przywódcy państw. W br było to Drezno, skąd tylko żabi skok do Berlina i kanclerz Angeli, a także do Warszawy, gdzie będzie obradowało NATO.
Protesty anty-globalistów  i innych Anonimusów, to tylko nieistotny folklor. W sumie ich nie rozumiem. Ktoś przecież musi rządzić. Czy to będzie Bilderberg, mafia, Klub Rzymski, Watykan, Habsburgowie, Rycerze Maltańscy, narodowcy, FED, Islam, nowy Sulejman, Putin - to obojętnie. Życie nie znosi próżni. Apropos wymienionych grup wpływu (ich lista jest o wiele dłuższa), to trudno będzie ich wszystkich pogodzić. Jedyny sposób zbudowania NWO, to zacząć wszystko od zera. Kompletny reset. Na początku był chaos, jak mówi mitologia grecka. W najbliższych miesiącach możemy więc spodziewać się różnych zaskakujących zwrotów akcji, które nie zawsze wyjdą nam na zdrowie.
Jak na tym tle wyglądają zmagania naszych rodzimych orłów? To już nawet nie jest śmieszne ale żałosne. Czy Schechyna pokona Kopacz, czy SLD wejdzie w sojusz z PiS-em? Co powiedział x lub y? Przypomina to zabawę dzieci w piaskownicy. Te dzieciaki nawet nie zauważyły, że nie ma w niej piasku, a oni  nie mają ani wiaderka ani grabek.

KOMENTARZE

 • @ Safo
  Nie znalazłem w którym miejscu "nie kłamią".
 • Autor!
  Tak ma cały świat. Z małą poprawką oni nie żyją już historią.Idą jak ćmy
  na rzeź .
  A ci co pan piszesz nie kłamią , tworzą już w ich miejsce roboty. :)
 • @Autor
  ASTANA, CIEMNA STRONA MOCY?!

  A o tym safo słyszałeś?

  http://57kerenor.neon24.pl/post/128571,astana-uwaga-demonizm

  Narka!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 776 komentarze: 25619
 • I.C
  posty: 126 komentarze: 199