Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
26 postów 22 komentarze

Z pozycji reakcjonisty

Safo - Komentarze do wydarzeń w Polsce i na świecie. Satyra polityczna.

Imigranci: Czarny scenariusz dla Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Imigranci zmieniają szlak i teraz być może będą się przemieszczać do Niemiec z Turcji przez Ukrainę i Polskę.

Jak donoszą zagraniczne media, imigranci zmieniają szlak wycieczek i teraz być może będą się przemieszczać do Niemiec z Turcji przez Ukrainę i Polskę. Powodem są m.in. zamknięte granice Wegier, Czarnogóry i Chorwacji, a także zaostrzona kontrola granic przez Austrię. Trudno przewidzieć ilu imigrantów zaleje w br. Europę. Podawane są różne liczby ale ta w granicach 800 tys. do 1 mln wydaje się wielce prawdopodobna.
Część z tych ludzi - mniejsza lub większa - być może pomaszeruje przez Polskę. I teraz wyobrażmy sobie, że Niemcy nagle zamykają granicę z naszym krajem. Że niemożliwe? Ależ jak najbardziej możliwe. U naszych zachodnich sąsiadów  obowiązuje zasada "Befehl ist Befehl". Teraz każą kochać "uchodźców", to kochamy. Wystarczy jednak minuta i zgodnie z poleceniem zamkniemy im drzwi przed nosem.  A z tymi co już są poradzimy sobie dawno sprawdzonymi sposobami. Jak mówi stare piłkarskie powiedzenie: obojetne, kto gra i tak zwyciężą Niemcy.
Gdyby taki czarny scenariusz się sprawdził, to jesteśmy ugotowani. Żadne zapewnienia pani premier już nie będą miały najmniejszego sensu. Nasze służby porządkowe nie są na taki scenariusz kompletnie przygotowane. Własnego wojska praktycznie nie mamy. Przynajmniej takiego, które by mogło sobie z tym problemem poradzić. Nastąpi hiperdestabilizacja kraju ze wszystkimi konsekwencjami, o której tak marzą decydenci, którzy tą wędrówkę ludów zorganizowali. 
Przesadzam? Na prawdę chciałbym ale w obecnym świecie wszystkie scenariusze są możliwe. Podobne scenariusze zrealizowano już pośrednio w stosunku do Grecji i w mniejszym zakresie w stosunku do państw bałkańskich.
Zdjęcie za: fakty.interia.pl
 
 

KOMENTARZE

 • DONT PANIC
  Media systemowe zapodają, że tak zwani uchodźcy składają się głównie z kobiet i dzieci. Taki w każdem razie można odnieść wrażenie, oglądając przekazy TV na zachodnich kanałach i czytając systemową prasę.

  A kobitki moglibyśmy tutaj ewentualnie przyjąć. Na wiosce jest sporo pustostanów, bo ludzie do Helmutowa na roboty wyjechały. Taka islamska hurysa wiele nie zje, nie jest wymagająca, biedy nauczona, a za okazaną pomoc na pewno się żołnierzowi wywdzięczyć umi. Wykąpie się je, ochrzci, i będą mieli chłopaki po ciężkiej służbie uciechę. A podobnież one rozmaite orientalne techniki umieją, co to u nas na wsi całkiem nieznane są.

  Dziatwa, jak tam jak się trafi, do podstawówki pójdzie. Dobrze się akurat składa, bo szkołę u nas na siole zamykać mają, bo uczniów mało. Nie będzie źle, oświaty kaganek, cośmy go onegdaj od dziadów naszych otrzymali, teraz kozim synom i córom zagorze.
 • luzik
  jak ukraińcy zobaczą że "uchodźcy" mają nowe tablety i markowe ciuchy to żaden kozojeb do nas żywy nie trafi.
 • @Nibiru 16:08:11
  bingo ! ;)
 • Przecież do nas "uchodźcy" przyjadą na "Dni młodzieży"
  oficjalnie i spokojnie ... a potem już zostaną !!!
 • *5
  Bardzo cenny wpis.

  Adminowi, bardzo dziękuję za wypromowanie :)

  MOJA PROPOZYCJA (MOŻE BYĆ ZMODYFIKOWANIA) DO DZIAŁANIA

  http://xportal.pl/falanga/?p=1319
 • @czerwony baron 16:18:14
  Tylko żeby kozoluby z chachłami się nie dogadali..
 • @Nibiru 16:37:24
  Podobno do Arizony....
 • Polska posiada dostatecznie dużo sił i środków
  do obstawienia granic i nie wpuszczenia żadnego najeźdźcy.
  Wojska jest dość, środków na postawienie płotu i pól minowych również, chociaż wszystkie miny już chyba oddali na złom.

  Tylko, że płot na granicy trzeba budować już dziś, albo przynajmniej mieć jego plany i elementy, by postawić w tydzień.
  A służby wywiadowcze (he, he) muszą uprzedzić o zagrożeniu, jak pierwsi nachodźcy wejdą do kraju okupowanego przez ukrów.
 • @Nibiru 19:25:47
  No, cóż postępy w resocjalizacji Europy przebiegają zbyt wolno, proletariat który się wykluł z marksizmu kulturowego, te różne feministki, kochający inaczej, sodomici i inni pochodni jakoś słabo krzewił rewolucyjne przemiany więc zastąpiono go nowym dając do ręki Nowy Manifest. A docelowo to jeszcze zobaczymy jakiego języka przyjdzie się nam, uczyć, wszystko przed nami!
 • @Nibiru 19:25:47
  Kąśliwie dowcipny komentarz!
 • Grzegorz Braun szczerze o nadchodzącej III Wojnie Światowej.
  (Posłuchaj zanim znowu usuną!) Światowe Dni Młodzieży celem terrorystów? Francuskie służby ostrzegają ABW. Polska na celowniku terrorystów?

  https://www.youtube.com/watch?v=tW0Sy0KzBeM
 • @
  USA wzywa do opuszczenia dyplomatów i rodzin z płd Turcji oraz personelu wojskowego. Kurdowie zaczynają rebelię na wiosnę. My możemy miec falę uchodźców nie tylko z obozów ale także Turków. Co zrobi Kaczyński? Zamknie granice? Bo Niemcy to zrobią.
 • @Marx 8888 19:16:00
  Francuska policja zaniepokojona radykalizacją funkcjonariuszy wyznania Allaha. „Nie chcą chronić synagog ani ścigać terrorystów”(70%!!!sic!)..... Francuska policja jest zaniepokojona postępującą radykalizacją funkcjonariuszy wyznania Allaha. Nie chcą chronić synagog ani ścigać terrorystów. W ciągu ostatnich trzech lat odnotowano 17 takich przypadków, z tendencją rosnącą – informuje francuski dziennik „Le Parisien”. Według gazety rząd w Paryżu jest tym zjawiskiem bardzo zaniepokojony, bowiem „ z muzułmanami w szeregach policji się nasilają”. „Le Parisien” powołuje się na wewnętrzny raport MSW, w którym odnotowano przypadki radykalizacji funkcjonariuszy, które miały miejsce w latach 2012 – 2015. Policjanci, z których część to konwertyci, modlili się na chodnikach podczas patroli, intonowali muzułmańskie śpiewy, odmawiali uczestnictwa w uroczystościach upamiętniających ofiary zamachów w Paryżu, nie chcieli także chronić synagog ani uczestniczyć w akcjach celujących w islamskich terrorystów. W jednym przypadku funkcjonariuszka wyznania Allaha nawoływała na portalach społecznościowych do dżihadu i określiła mundur policyjny jako „brudną szmatę republiki”. Następnie założyła chustę islamską na głowę, twierdząc, że „ekshibicjonizm w islamie jest zakazany”. Mimo odgórnego nakazu, nie chciała jej zdjąć. Została usunięta ze służby. Według „Le Parisien” większość zradykalizowanych policjantów to młodzi funkcjonariusze pochodzący z imigracji, którzy urodzili się we Francji, czyli trzecie pokolenie muzułmanów. Reszta to konwertyci. Mają trudności z podporządkowaniem się. Nie chcą zaakceptować, że nie mogą się na służbie modlić pięć razy dziennie, ani ubierać tak jak chcą, czyli zgodnie z zasadami islamu pisze gazeta. Podobne problemy jak policja ma francuskie wojsko. Po zamachach na „Charlie Hebdo” kilkunastu żołnierzy zdezerterowało i pojechało walczyć u boku IS w Syrii. Francuska policja obserwuje około 9 tys. osób, podejrzewanych o to, że z czasem mogą oni przyłączyć się do ruchów ekstremistycznych. Połowa z nich zmieniła religię (przeszła z chrześcijaństwa na islam).
  Le Parisien, Junge Freiheit Ps...Muslimy nie chcą się asymilować.? A to niespodzianka! A co w tym dziwnego. Jak będzie za bardzo aktywny, to odwiedzą go współbracia i zaszlachtują. Zdziwienie, że skorpion żądli. Krety, ale sama Francja na własnej skórze się przekona. Niech ich jeszcze do wojska biorą całymi tabunami ha ha. Tylko patrzeć jak islamy we francuskim wojsku, w okopach, zaczną swoim strzelać w plecy !!! A czego się spodziewają. W Niemczech ilość muzułmanów w armii jest całkiem spora podobno podobno ponad 20% ,może być ciekawie. Muzułmanin w Europie nie ma narodowości. Jego określa religia. Oni przeciw nam. Muzułmanie to znaczny i coraz większy procent ich społeczeństwa, będzie coraz gorzej. Może jeszcze Francuzi beztrosko dopuszczą islamistów do elektrowni atomowych, ładunków wybuchowych, broni atomowej...A to se żabojady narobiły, koniec Francji, państwo islamskie tuż tuż, a my budujmy mur tak jak Izraelici. A potomkowie osiedlonych w Polsce "chrześcijan" z Bliskiego Wschodu, też mogą przejść na islam, religię "pokoju". A w Polsce co drugi oficer w Policji ma pochodzenie ukraińskie...
 • Może tylko szary?
  (Ponoć) w Łodzi Narodowcy zorganizowali patrole...
  Info niepewne, bo z ŁoNietu, ale można sprawdzić.

  Jeśli tak, to wielkie brawa, niech się ciapaki chowają w swoich gettach.
 • ładne logo
  https://pbs.twimg.com/profile_images/555077651912593408/a6DBeJmN_400x400.jpeg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 752 komentarze: 24737
 • I.C
  posty: 126 komentarze: 199